• Головна
  • Відділ ДАБК Броварської міської припинив самочинне будівництво
08:00, 19 квітня 2017 р.

Відділ ДАБК Броварської міської припинив самочинне будівництво

Відділом державного архітектурно-будівельного контролю Броварської міської ради Київської області скасовано повідомлення про початок виконання будівельних робіт та декларацію про готовність до експлуатації об’єкта, який належить до I-III категорії складності. Адреса будівництва: вул. Київська, 106 в м. Бровари Київської області.

Посадовими особами Відділу, під час проведення позапланової перевірки вищевказаного об’єкта будівництва, виявлено недостовірні дані в повідомленні про початок виконання будівельних робіт та декларації про готовність об’єкта до експлуатації. Так, замовниками будівництва отримано будівельний паспорт, що визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального житлового будинку не вище двох поверхів з площею до 300 квадратних метрів, та подано повідомлення про початок виконання будівельних робіт та декларацію про готовність об’єкта до експлуатації. З виїздом на об’єкт будівництва встановлено, що побудовано чотирьохповерховий будинок, загальною площею більше 300 квадратних метрів.

Отже, будівельні роботи на об’єкті виконувалися без належно розробленого та затвердженого проекту та документу, що надає право на виконання будівельних робіт (декларації) що є підставою вважати об’єкт самочинним будівництвом.

На підставі зазначених правопорушень скасовано реєстрацію повідомлення про початок виконання будівельних робіт та декларації про готовність об’єкта до експлуатації на зазначеному об’єкті. Крім того, наразі вживаються заходи щодо притягнення порушників до встановленої законодавством відповідальності.

Нагадаємо, як економити з розумом: Самі ненажерливі електроприлади в будинку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #новини #самочиннебудівництво #порушення #перевірка #будівництво
Оголошення
live comments feed...