• Головна
  • Клуб БСКХ “ВОЇН” здобув 13 медалей Кубка Європи та привіз їх на Броварщину (фото)
09:21, 13 квітня 2017 р.

07-09.04.17 пройшов чемпіонат Кубка Європи з хортингу «Галицькі Леви» серед молодших юнаків і дівчат, юнаків і дівчат, кадетів і кадеток, юніорів і юніорок та чоловіків і жінок у розділах «Двобій», «Сутичка», «Форма», «Показовий виступ» в місті Трускавець.
В цілому на турнірі виступило приблизно 250 спортсменів. Все проходило на дуже високому рівні! Також високий рівень підготовки показали спортсмени, створивши велике бійцівське св’ято для вболівальників!

Клуб БСКХ “ВОЇН” виїхав на ці змагання в складі 7 бійців, які виступали в розділах «Сутичка» та «Двобій».
Бігун Олег – 3 місце.
В цілому клуб БСКХ “ВОЇН” здобув 13 медалей Кубка Європи та привіз їх на Броварщину!

Дякуюємо всім спорсменам, тренеру та президенту  з хортингу клубу БСКХ “ВОЇН”
Кононову Олександру Олександровичу за відвагу та велику віддачу на тренуванні.
Здійснена дуже клопітка праця, яка принесла свої плоди!

Клуб БСКХ “ВОЇН” здобув 13 медалей Кубка Європи та привіз їх на Броварщину (фото), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новиниБровари #Бровари #спорт #КлубБСКХ“ВОЇН” #перемога #Чемпіонат #хортинг #спортсмени #бійцівськесв'ято