09:30, 11 квітня 2017 р.

Аплодисменти тобі, "Галатея"!

10 квітня 2017 року народний хореографічний ансамбль «Галатея» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Бровари взяв участь у другому, регіональному турі V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського, який проходив у місті Києві.

Ансамблю представи на суд глядачів два номери – «Чорнобривці» та «Весняний передзвін», які отримали найвищі бали. Тепер танцювальний колектив виступить у третьому турі, який відбудеться у листопаді 2017 року в Києві.

Ансамбль «Галатея» підкорив танцювальні підмостки не тільки України, але й Європи і Азії. Його тендітні юні артистки уособлюють довершеність мистецтва танцю. Через них танок розповідає глядачам поезію рухів і жестів, змушує відчувати хвилі прекрасного, кожного разу даючи насолоду і натхнення. Безумовний гарант успіху художнього колективу – його керівник Наталія Олександрівна Лисохмара, завдяки саме її педагогічному і художньому таланту ансамбль досяг професійних вершин танцю.

Щиро вітаємо вихованців «Галатеї» та бажаємо успіхів у третьому – всеукраїнському турі. Нехай конкурс розкриє перед дітьми нові можливості і подарує радість визнання громом аплодисментів.

Нагадуємо, що нещодавно в Броварах відбувся звітний концерт хореографічного колективу "Феєрія Денс".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бровариновини #новинибровари #культура #танці #хореографія
Оголошення
live comments feed...