• Головна
  • Обласна комісія отримала приємні враження від оновленого дитсадка в смт Калинівка (Фото)
18:00, 9 квітня 2017 р.

Обласна комісія отримала приємні враження від оновленого дитсадка в смт Калинівка (Фото)

Всім відома проблема браку місць у дитячих садочках, яка існує не тільки у великий містах, але й у провінціях та районах. Щоб влаштувати малюка у дитячий заклад, батьки мають займати чергу  заздалегідь, майже не з пологового будинку.

Нещодавно комісія перевірили хід підготовчих робіт до відкриття ДНЗ «Золотий ключик» у смт Калинівка Броварському районі після його реконструкції та ремонту. Оновлена установа тепер зможе приймати на 60 діточок більше, повідомляється у соцмережах. В ігрових кімнатах та роздягальнях вже встановлюють меблі. Закінчують влаштування дитячих площадок та прилеглих територій. Розширюють чотири ігрових майданчиків.  Відкриття додаткових двох груп в садочку знімає з порядку денного питання про чергу та зменшує навантаження на дошкільну освіту в смт. Калинівка та навколишніх селах. Заклад  було відремонтовано в рамках програми співфінансування з обласного, районого та місцевого бюджетів.

Обласна комісія отримала приємні враження від оновленого дитсадка в смт Калинівка (Фото), фото-1
Обласна комісія отримала приємні враження від оновленого дитсадка в смт Калинівка (Фото), фото-2
Обласна комісія отримала приємні враження від оновленого дитсадка в смт Калинівка (Фото), фото-3
Обласна комісія отримала приємні враження від оновленого дитсадка в смт Калинівка (Фото), фото-4
Обласна комісія отримала приємні враження від оновленого дитсадка в смт Калинівка (Фото), фото-5

Завдяки наполегливому бажанню представників районної адміністрації  смт Калинівка тепер має  сучасний, комфортний, просторий садок, куди діти будуть ходити із задоволенням. Це приклад того, що гарний господар завжди знайде можливості якнайкраще впорядкувати свій дім, будь то місто чи селище, з урахуванням інтересів громади.

Нагадаємо, що в спортивному залі селища регулярно проводять свої змагання ДЮСШ Броварського району та різні спортивні товариства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бровариновини #новинибровари #калинівка #броварський #район
Оголошення
live comments feed...