• Головна
  • Вихованці Броварської музичної школи грали живу музику (Фото)
15:00, 8 квітня 2017 р.

Вихованці Броварської музичної школи грали живу музику (Фото)

06 квітня 2017 року  в  приміщенні Броварської міської дитячої  музичної школи відбувся концерт. Свої творчі таланти показували студенти предметно-циклової комісії «Народні інструменти» КВНЗ КОР «Коледж культури і мистецтв» під керівництвом Омельченка Сергія Григоровича.  

На концерті прозвучали твори сучасної та класичної музики. У заході також  брали участь випускники Броварської міської дитячої музичної школи, які є студентами цього закладу, а саме:  Зайченко Олександр, Шихабутдінова Рінна, Сліпчук Марія.

Музика  - це стихія, в яку закохуються з першого звуку. Це вібрації, які бринять у світовому ефірі і приходять до нас у вигляді озвучених сплетінь семи нот. Всередені кожної людини теж звучить своя музика, яка співпадає чи не співпадає з вібраціями інших. Навіть у кожного місця на землі, у кожної пори року є музика, яку треба навчитися чути.

Якщо ми дисонуємо з вібраціями того, що нас оточує, ми підсвідомо відчуваємо бажання покинути це місце або людину. І навпаки, унісонне звучання надає нам сил і енергії, народжуючи любов.

 Музика – це любов. І тому вона має бути живою.

музики3

музики3

Музики2

Музики2

 Нагадуємо, що поліцейські Київщини зробили подарунок дітям Баришівського та Броварського районів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новинибровари #бровариновини #культура #музика #музичнашкола
Оголошення
live comments feed...