• Головна
  • Чому серйозність – це не завжди добре?
10:00, 1 квітня 2017 р.

Чому серйозність – це не завжди добре?

Деякі люди на вулицях Броварів такі надзвичайно серйозні навіть у День Сміху )) Так, серйозність вважається гарною людською якістю. На таких людей можна покластися в будь-якій справі. Воно дозволяє бути уважним, зосередженим, зібраним. Але, як то кажуть, все добре в міру. Тому зайва серйозність не завжди є для нас позитивною.

Прибічники езотерики та квантової теорії вважають, що коли ви ставитеся до чогось як до «справи життя і смерті», ви на ментальному рівні нібито чіпляєтесь за цю справу мертвою хваткою. І не дозволяєте світу допомагати вам. Адже, обов'язковою умовою для здійснення бажання є те, що його потрібно відпустити, не обтяжуючи зайвим контролем і увагою. Сформулювали, записали і спокійно собі крокуємо до мети. І так зі всіма справами і завданнями: зробили зі свого боку все, що в ваших силах, і залишили на самосуд Всесвіту.

Зайва серйозність тісно пов’язана з гіпер-відповідальністю і прагненням  досконалості у будь-яких справах і будь-якою ціною. Така людина майже не буває вдоволена досягненими результатами, «накручує» себе, доводить до нервового зриву, особливо якщо все йде не дуже гладко, будь-яка перешкода сприймається нею як мало не трагедія.

Впоратися з надмірною серйозністю допоможе усвідомленість. Це фактично означає аналіз ситуації на підставі логіки та відчуттів з наступною адекватною реакцією на неї. Наприклад, якщо ви почуваєтесь втомленими, а робота ще не закінчена, треба піти відпочити замість того, щоб малювати в своїй голові апокаліпсис. Достатньо запитати себе: «Що станеться, якщо я не зможу впоратися з цим завданням в потрібний термін або в повному обсязі? Або взагалі не зможу впоратися?» Можливо, ця втома дається як сигнал, і після відпочинку прийде нове бачення вирішення питання. Недаремно кажуть: «Ранок вечора мудріший». Каменів з неба не посипляться, і страшного нічого не станеться. А раз так, то все добре, і нервувати зайвий раз немає потреби: ви зробили все, що могли, поки мали сили і енергію.

Так, звичайно, іноді від виконання деяких надзвичайно важливих справ залежить багато людей. Але ж вони трапляються не кожного дня. Навіть, якщо людина займає супер-відповідальну посаду, у неї на підхваті є помічники, яким він делегує повноваження.

Почуття гумору  - універсальний рецепт від зайвої серйозності! Неможливо ставитися надто серйозно і нервово до того, над чим ви здатні пожартувати й посміятися. Гумор чудово допомагає прибирати напругу і стрес. Тим паче, що метою будь-якої серйозності є радість!

Отже, будьте надзвичайно несерйозними у День Сміху!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новинибровари #бровариновини #деньсміху #серйозність
Оголошення
live comments feed...