• Головна
  • Нові вершини Броварського спортивного клубу хортингу "ВОЇН"
10:26, 28 березня 2017 р.

Нові вершини Броварського спортивного клубу хортингу "ВОЇН"

І знову приємна новина від Броварського спортивного клубу хортингу "ВОЇН". У м.Ірпінь 25-26 березня 2017 року Пройшов Всеукраїнських турнір з хортингу серед юнаків і дівчат (10-11 років), старших юнаків і дівчат (12-13 років) та чемпіонат України з хортингу серед кадетів, юніорів та дорослих у розділі «двобій».

Нашу команду БСКХ "ВОЇН" представляло 6 бійців, 5 яким вдалося вибороти нагороди!

Двоє бійців виступало у віковій категоріі 14-15 років (кадети) для них це був Чемпіонат України , захищяли нашу честь на змаганнях та здобули максимальний результат!

Бахшиєв Азіз - 1 місце;
Солонець Андрій - 1 місце.

Всі інші виступали до 14 років і приймали участь у Всеукраїнському турнірі в якому ми показали теж добрий результат!

Бігун Олег - 1 місце;
Оганов Давід - 1 місце;
Косенко Віталій – 3 місце.

Вітаємо спортсменів з новими вершинами на п'єдесталі та впершу чергу тренера Кононова Олександра Олександровича за відмінну підготовку до змагань!

Редакція сайту 4594.com.ua та загалом всі Броварчани приєднуються до привітань наших чемпіонів  з призовими місцями!

Нагадаємо, на цих вихідних з Кубку світу на рідну землю повернулася наша параолімпійська лижно-біатлонна збірна.

Нові вершини Броварського спортивного клубу хортингу "ВОЇН", фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новиниБровари #бровариновини #спорт #хортинг #чемпіонатУкраїни #турнир #бійці #спортсмени