• Головна
  • Броварчанка Олександра Кононова повернулася зі змагань за Кубок світу (Відео)
17:00, 27 березня 2017 р.

Броварчанка Олександра Кононова повернулася зі змагань за Кубок світу (Відео)

На цих вихідних з Кубку світу на рідну землю повернулася наша параолімпійська лижно-біатлонна збірна.

Кубок світу проходив в місті Сапіро, що у Японії. Саме там наші спортсмени вибороли 33-и медалі,а ця кількість нагород в два рази більша, ніж у другою за кількістю нагород Німеччини.

За весь зимовий сезон наші українські спортсмени здобули 211-ть нагород, з них 77 – золоті.

Здобула перемогу і броварчанка Олександра Кононова. Так, дівчина виборола одразу два кришталевих кубка (а кубок цей можуть отримати лише найкращі спортсмени). Перший «трофей» спортсменка отримала за біатлон, другий – за лижню перемогу.

За всі етапи цьогорічного Кубку світу 26-річній броварчанці вдалося здобути 26-ть золотих та три срібних медалей. Лише повернувшись з Японії, Олександра привезла чотири золотих медалей. Дівчина змогла отримати такі високі нагороди у змаганнях серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

Від щирого серця вітаємо нашу землячку! Подальших перемог та міцного здоров’я!

Нагадаємо, днями в Броварах відбувся міський чемпіонат з гімнастики "Броварчаночка".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію