• Головна
  • 24 березня Всесвітній день боротьби з туберкульозом
18:30, 24 березня 2017 р.

24 березня Всесвітній день боротьби з туберкульозом

Щорічно 24 березня, за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) проводиться Всесвітній день боротьби з туберкульозом. На меті цього дня - інформування населення про дане захворювання і заходи профілактики, пропаганді здорового способу життя.

Символ Дня боротьби з туберкульозом - біла ромашка, як символ здорового дихання.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, близько третини жителів нашої планети інфіковані мікробактеріями туберкульозу. Щорічно близько 10 мільйонів чоловік захворюють на туберкульоз, близько 2 мільйонів - вмирають від цієї хвороби. З урахуванням цих цифр, туберкульоз є провідною інфекційною причиною смерті в світі. Завдання запобігати захворюванню набуло особливого значення в наші дні, оскільки поширилися вірулентні штами збудника, стійкі до основних протитуберкульозних препаратів.

В цей день, 24 березня, заведено проводити благодійні протитуберкульозні заходи. Така традиція не обійшла і наше місто. Так, протягом дня броварчани могли безкоштовно пройти обстеження на наявність туберкульозу. Благодійна акція проходила на Майдані Свободи з 10:00 до 14:00.

Для довідок: Туберкульоз - інфекційне захворювання, що викликається мікобактеріями. Заразитися туберкульозом може кожен, але найбільш високий ризик мають люди, що знаходяться в тісному контакті з хворим на активну форму туберкульозу. Джерелами туберкульозної інфекції є хворі люди або тварини, які виділяють в навколишнє середовище мікобактерії туберкульозу.

24 березня Всесвітній день боротьби з туберкульозом, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#туберкульоз #акція #хвороба #новиниБровари

Коментарі

Оголошення
live comments feed...