• Головна
  • Київщина знов випереджає столицю за обсягами введеного в експлуатацію житла
14:00, 23 березня 2017 р.

Київщина знов випереджає столицю за обсягами введеного в експлуатацію житла

Вже другий рік поспіль Київська область демонструє перевагу над столицею за обсягом введеного в експлуатацію житла. Про це повідомляє ПрессОРГ-24" з посиланням на дані державної статистики.

Зазначається, що за 2015 рік Київською областю було прийнято в експлуатацію понад 1,8 мільйона квадратних метрів житла. Цей показник на 38% більший, ніж в Києві. За минулий 2016 рік, Київщині вдалося випередити столицю в півтори раза. Так, Київською областю в 2016 році було прийнято в експлуатацію більше ніж 2,5 мільйоні квадратних метрів житла.

На відміну від столиці, Київська область вже другий раз показує такі високі результати щодо зрісту введенного в експлуатацію житла.

У зрівнянні з двома роками - 2015 та 2016, загальна площа прийнятoго в експлуaтацію житла збільшилaся на 10,5%, в тoй же чaс цeй oбсяг в Києві скoротився на 2,3% в річнoму вимiрі.

Нагадаємо, згідно із підсумками минулого року, лідером за обсягом виконаних будівельних робіт серед міст регіону стали саме Бровари. А згідно із результатами опитування, Бровари визнали кращим передмістям столиці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#будівництво #житло #статистика #Київськаобласть #Бровари

Коментарі

Оголошення
live comments feed...