• Головна
  • В Броварах відбувся семінар для заступників директорів навчальних закладів
09:30, 23 березня 2017 р.

В Броварах відбувся семінар для заступників директорів навчальних закладів

Нещодавно в стінах Броварської гімназії імені С. І. Олійника відбувся семінар-практикум "Взаємодія класних керівників з учителями-предметниками - найважливіша умова підготовки випускника нової школи". Про це повідомляє прес-служба Броварської міської ради. 

Зазначається, що в освітньому заході взяли участь заступники директорів, які займаються координацією питань з виховної роботи броварських навчальних закладах. Також до обговорення цієї теми долучилися голови методичного об’єднання класних керівників. 

Під час проведення семінару-практикуму, були застосовані елементи тренінгу. Саме це дало змогу максимально активізувати увагу всіх учасників освітнього заходу. Так, учасники семінару розглянули психологічні аспекти взаємодії під час навчально-виховного процесу. Також заступниками директорів було розглянуто досить вагоме питання щодо застосування інноваційних засобів у формуванні духовно багатої особистості та патріотичних якостей випускника нової школи. Відтепер, після цього заходу, заступники директорів донесуть отримані знання своїм колегам та будуть їх застосовувати на практиці в навчальних закладах Броварів.

Нагадаємо, броварчан запрошуються відвідати прес-калейдоскоп "Літературними стежками рідного краю".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#навчання #семінар #вчителі #Бровари

Коментарі

Оголошення
live comments feed...