• Головна
  • Юна броварчанка взяла участь у Міжнародному турнірі "Kup Domenice" в Хорватії
11:00, 21 березня 2017 р.

Юна броварчанка взяла участь у Міжнародному турнірі "Kup Domenice" в Хорватії

Краща серед кращих! Вихованка броварського дитячого спортивного клубу кіокушин карате "Будокан", учениця Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 Анастасія Нестеренко знов отримала високу нагороду, посівши на І місці в міжнародних змаганнях. Про це повідомляє прес-служба Броварської міської ради.

Міжнародний турнір "Kup Domenice" з кіокушин карате пройшов нещодавно в Хорватії. Зазначається, що броварчанка Анастасія Нестеренко у своїй ваговій категорії +50 та віковій групі 2003-2004 років народження серед дівчат, стала переможницею та виборола почесне І місце!

Юна чемпіонка Анастасія змагалася у чотирьої двобоях. Зазначимо, що під час вирішального двобоя броварчанка змагалася з представницею приймаючої сторони. Саме тут перемога знайшла свого героя - наша спортсменка показали високі результати.

Тож, вітаємо нашу броварчанку Анастасію Нестеренко з перемогою! Бажаємо їй та тренерам успіхів, міцного здоров'я та подальших перемог!

Нагадаємо, броварські бігуни представили наше місто на змаганнях у Кіпрі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію