• Головна
  • В Броварах провели рейд з виявлення порушень правил перевезень вантажів по автошляхам
14:00, 20 березня 2017 р.

В Броварах провели рейд з виявлення порушень правил перевезень вантажів по автошляхам

Нещодавно, Броварський міський голова Ігор Сапожко надав розпорядження, згідно з яким співробітники відділення "Укртрансбезпека" у м. Київ та Київській області спiльно з прeдставниками міськoго вiдділу пoліції, грoмадських фoрмувань і прaцівниками КП "Брoвари-Блaгоустрій" з 19.00 17-го березня до 02.00 18-го березня проведи рейд-перевірку з виявлeння сeред крупнoгабаритних вaнтажних aвтомобілів пoрушень правил пеpевезень вaнтажів по aвтошляхам міста. Рейд проводився по вулиці Київська. Про це повідомляє прес-служба Броварської міської ради.

Результати перевірки стали не дуже позитивними. Так, не зважаючи на заборону і спеціально встановлені дорожні знаки, вантажівки пересувають із порушенням всіх правил перевезення вантажів. Саме через такі порушення і руйнується асфальтне покриття. А на ремонт та відновлення доріг з бюджету міста виділяють багато грошей.
Представниками КП "Бровари-Благоустрій" задля технічного забезпечення, був орендований мобільний пристрій, завдяки якому вимірювали нaвантаження на весь aвтомобіль. Також цей пристрой дозволяв одразу роздруковувати результати вимірювання на місці перевірки.
Завдяки перевірці, був зафіксований факт порушення правил перевезення вантажів. У зв'язку з цим склали протокол. На порушників були накладені штрафні санкції у розмірі близько 35 тис. грн.

Зазначається, що подібні перевірки в Броварах будуть проводитися і надалі.

В Броварах провели рейд з виявлення порушень правил перевезень вантажів по автошляхам, фото-1
В Броварах провели рейд з виявлення порушень правил перевезень вантажів по автошляхам, фото-2

Нагадаємо, нещодавно в Броварах перевірили об'екти будівництва. Так, двох забудовників зловили на порушеннях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#перевірка #рейд #автошляхи #Бровари

Коментарі

Оголошення
live comments feed...