• Головна
  • Таланти Броварської ЗОШ №3: пiдсумки перемог за мiсяць
09:30, 10 березня 2017 р.

Таланти Броварської ЗОШ №3: пiдсумки перемог за мiсяць

У Броварськiй загальноосвiтнiй школі № 3 навчається активна, талановита та творча молодь. Вона прагне реалізувати свій потенціал, вміє згуртовуватися і демонструвати свої здібності. Приймає участь не тільки у заходах школи, а і у міських заходах. 

Так, учениця 10-А класу Євтушенко Дар′я була учасницею загально-мистецького заходу, приуроченого Дню Героїв Небесної Сотні, на якому декламувала власний вірш.
Учнівська молодь 9-Б класу виявила бажання стати учасниками Броварського фестивалю гумору «Ліга сміху», де посіли перше місце і були запрошені у фінал фестивалю «Ліга смішних», що відбудеться 1 квітня у концерт холі ТРЦ «Термінал». 

Також, наші школярі брали участь у шкільному етапі фотоконкурсу «Рідне місто-очима дітей». Для міського конкурсу були відібрані 3 роботи: Книш Катерини( 11-Акл.), Ошуркової Наталки ( 6-Б кл.) та Кирилюк Олександри (6-Акл.) Фінал конкурсу відбудеться у Прометеї, де і будуть виголошені переможці.

"І хоча наша школа не така велика, але наші учні, під час проведення міських заходів, завжди виглядають достойно, виявляють неабиякі таланти, займають призові міста", - наголосили викладачi на сторiнцi навчального закладу у Фейсбуцi.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школа #діти #конкурси #Бровари

Коментарі

Оголошення
live comments feed...