• Головна
  • Школярі осудили складну ситуацію з безпритульними тваринами в Броварах
09:30, 4 березня 2017 р.

Школярі осудили складну ситуацію з безпритульними тваринами в Броварах

Нещодавно голова броварської громадської органiзацiї «Вiрне серце» Ігор Ковальчук зустрiвся з активними учнями броварських шкіл, якi є представниками Ради дiтей та учнiвської молодi мiста. На зустрiчi дiти мали нагоду дiзнатися про складну ситуацiю з безпритульними тваринами в Броварах. 

Як зазначив Iгор Ковальчук, учнi ще не вивчали це питання і тому не знають, хто має нести вiдповiдальнiсть за його вирiшення. Проте вони ставили свої, досить серйознi для їхнього вiку запитання, вели жваву розмову і з увагою слухали вiдповiдi.

Oкрiм цього, дiти влаштували акцію підтримки, протягом якої зібрали кошти для громадської організації на пiдтримку безпритульних тварин. 

"Ми дуже радi бачити, що дiти демонструють зацiкавленiсть правами та захистом тварин, а також гуманним ставленням до них. Питання безпритульних тварин можна вирiшити, якщо навчити наших дiтей, що життя будь-якої тварини є цiнним. Дякуємо нашим новим друзям за зустрiч та їхню допомогу!", - зазначив на сторiнцi органiзацiї Iгор Ковальчук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#діти #школярі #травини #проблема #Бровари

Коментарі

Оголошення
live comments feed...