• Головна
  • НБУ спростив для українців відкриття рахунків за кордоном
14:00, 26 лютого 2017 р.

НБУ спростив для українців відкриття рахунків за кордоном

Національний банк спростив для українців заробіток за кордоном. Тепер фізичним особам дозволили розміщувати отриману за кордоном валютну виручку на іноземні рахунки без індивідуальної ліцензії Центробанку, повідомляє прес-служба НБУ.

Відповідні зміни в умови ліцензування операцій фізичних осіб з розміщення коштів на зарубіжних рахунках і здійснення інвестицій за межі України затверджені постановою правління НБУ №14 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів НБУ» від 23 лютого 2017 року.

Зміни вступили в силу з 25 лютого 2017 року.

Індивідуальна ліцензія також не буде потрібно для інвестування / реінвестування таких коштів за межами України, в тому числі для торгівлі фінансовими інструментами на іноземних біржах і інших операцій. У числі можливих зарубіжних доходів може бути заробітна плата, пенсія, дивіденди, спадок.

У той же час Нацбанк підкреслює, що можливість проведення ряду операцій по розміщенню коштів на зарубіжних рахунках і здійснення інвестицій за межі України без індивідуальних ліцензій, НБУ не звільняє фізичних осіб від обов'язку декларувати доходи та сплачувати податки з них в Україні відповідно до національного законодавства.

Крім того, при здійсненні переказу коштів з України, з метою їх інвестування або розміщення на зарубіжних рахунках, фізичні особи, як і раніше, повинні мати індивідуальні ліцензії НБУ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#НБУ #гроші #подадтки #рішення
Оголошення
live comments feed...