![](https://s.4594.com.ua/section/logo/upload/pers/114/logo.png?20240727)
11:00, 22 лютого 2017 р.
Міжнародний день рідної мови: в Броварах проходять тематичні виставки
Вчора українці святкували Міжнародний день рідної мови. В Україні свято рідної мови запровадили у 2002 році. Мова - це душа народу, запорука його існування. Захищаючи рідну мову, ми захищаємо свій народ, його гідність, його право на існування, право на майбутнє.
У зв’язку з цим до цього свята Броварська міська бібліотека для дітей пропонує своїм користувачам книжково-ілюстративну виставку «Криниця рідного слова». На меті організатори виставки ставили виховання любові до рідної мови, збереження і розвиток мовних і культурних традицій.
![мова1 мова1](/dist-assets/images/cap.jpg)
мова1
В Броварській міській бібліотеці була презентована тематична книжкова виставка «Мова - національна гідність держави». Організатори виставки запрошують всіх на захід, аби ознайомитися з нашою українською літературою. Отже, виставка працюватиме до неділі, 26-го лютого.
Нагадаємо, зараз в Броварській міській бібліотеці для дітей триває виставка «Мало любити свій рідний край, треба його ще й знати». Виставка приурочена до 85-річчя утворення Київської області. Відвідати виставку містяни зможуть до 28 лютого.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
Після народження третьої дитини, JAMALA повертається до шанувальників із великим сольним концертом у Києві
Новини компаній
11:00
22 липня
Ірина Білик, Tember Blanche, Phil it: заради кого варто піти на V’YAVA у другій половині липня
Новини компаній
15:00
17 липня
Літні концерти, які ви не можете пропустити: від романтичної лірики до відвертих шоу для дорослих
Новини компаній
17:00
12 липня
Підбираємо ідеальний раціон для собак
Новини компаній
10:00
12 липня
17:00
11 липня
13:00
10 липня
Оголошення
16:57, 18 липня
live comments feed...