![](https://s.4594.com.ua/section/logo/upload/pers/114/logo.png?20240727)
17:00, 20 лютого 2017 р.
Учні броварських шкіл вшанували пам'ять захисників та Героїв Небесної Сотні (Фото)
Наші захисники – не звичайні люди, а обрані, бо відстояли найдорожче, що дав Господь людині, – життя ціною свого життя. Вони загинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Так, Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі. По всім регіонам країни протягом цих днів українці всіх вікових категорій вшановують пам'ять героїв Небесної Сотні та захисників-військовослужбовців.
Так, в Броварській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №5 відбулися заходи вшанування військовослужбовців - учасників бойових дій на сході України. Класними керівниками 5-11 класів були проведені виховні години: «Слава небесній сотні», «Герої не вмирають», спрямовані на виховання у молоді патріотизму, демократичних цінностей. Для учнів 8-х класів був проведений урок «Зростаємо патріотами» за участю воїна, учасника АТО Нестеренка Андрія. Для Старшокласників було продемонстровано фільм «Хоробрі серцем». Також в шкільній бібліотеці до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні була представлена книжкова виставка «Час плине, а пам'ять залишається!».
![дш5. дш5.](/dist-assets/images/cap.jpg)
дш5.
![дш5 дш5](/dist-assets/images/cap.jpg)
дш5
![дш5, дш5,](/dist-assets/images/cap.jpg)
дш5,
У Броварській ЗОШ № 2 відбувся захід для учнів 9-х класів, організований та проведений класним керівником 9-Г класу Ємець А.В. та учнями цього класу на тему: «Афганістан – то біль і смуток, чиєсь обірване життя». На захід завітали воїни-афганці. Там діти змогли поспілкуватися із гостями та дізнатися їхні військові історії. Взамін, школярі підготували справжній концерт пам’яті з піснями та постановами.
![дш2 дш2](/dist-assets/images/cap.jpg)
дш2
![дш2, дш2,](/dist-assets/images/cap.jpg)
дш2,
Броварська Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 для проведення уроку мужності запросила на зустріч із старшокласниками безпосередніх учасників - військовослужбовців 11 батальйону «Київська Русь» - Сухомлина Олександра Юрієвича та Лисенка Олега Миколайовича, що були свідками бойових дій на Донбасі. Військовослужбовці на протязі 2 годин мали можливість живого спілкування з учнями 10-11 класів. Це була надзвичайно корисна зустріч і для молоді і для військових.
Тож, всі діти вголос кричали, що Герої не вмирають! Вічна слава та пам'ять наших захисникам!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
Після народження третьої дитини, JAMALA повертається до шанувальників із великим сольним концертом у Києві
Новини компаній
11:00
22 липня
Ірина Білик, Tember Blanche, Phil it: заради кого варто піти на V’YAVA у другій половині липня
Новини компаній
15:00
17 липня
Літні концерти, які ви не можете пропустити: від романтичної лірики до відвертих шоу для дорослих
Новини компаній
17:00
12 липня
Підбираємо ідеальний раціон для собак
Новини компаній
10:00
12 липня
17:00
11 липня
13:00
10 липня
Оголошення
19:02, 18 липня
live comments feed...