Новини компаній
15:00, 22 травня 2016 р.
7 простих порад при підготовці дитячої кімнати
Новини компаній
Як тільки майбутня мама розуміє, що пологи не за горами у неї прокидається «інстинкт гніздування». Так він був названий в народі і має свою невелику історію. А історія проста, адже всі ми хоч трохи вчили біологію і пам'ятаємо, що перед народженням немовляти у птахів - вони в'ють гнізда. Так би мовити, створюють сприятливі умови для свого «чада». Коли затишне місце знайдено йде процес благоустрою. За часту таким затишним місцем стає вся квартира. Майбутня мама створює особливий «кіпіш», хапається за швабру, вибір шпалер і штор на заміну. Та й взагалі просить тата «зробити нормальний ремонт, тому що дитині так жити не можна!» :)
Забігаючи наперед, скажемо, що не варто намагатися створити для новонародженого прямо-таки стерильні умови, це може навіть нашкодити, але ось дотримуватися певних правил при підготовці дитячої кімнати все ж доведеться. До речі, дитячу кімнату ми зараз називаємо дитячої умовно, і якщо ви живете в однокімнатній квартирі і виділити для малюка окрему кімнату немає можливості, то вам точно так потрібно виконувати певні вимоги щодо гігієни, температурного режиму і т. п. - в такому випадку в дитячу перетворюється вся ваша квартира.
Прості поради, на які не завжди звертають увагу:
• Для початку потрібно визначиться що дійсно необхідно, а що не варто купувати на «виріст» і «потім». Це як мінімум буде займати додаткове місце. Прибираємо всі непотрібні і старі речі тим самим полегшуємо собі життя -адже на старих речах зберігається пил, мікроби і при вологому прибиранні (яку потрібно робити щодня) доводиться протирати і пилососити кожну річ.
• Що б убезпечити дитину прибираємо предмети, які можуть за цікавити і нашкодити одночасно. Речі, що складаються з дрібних деталей, ховаємо по далі, будь-які засоби для прибирання, гігієни або просто медикаменти ховаємо теж в довгу шухляду. Все просто - діти ростуть швидко, і ви не помітите як виріс ваш маленький помічник, розливаючи духи на підлогу. Тому не зволікайте і робіть цей пункт прямо зараз.
• Забезпечити маленьке чадо від різних комах допоможуть москітні сітки. Так само якщо мова зайшла про вікно, прибираємо з підвіконня все зайве, адже додаткове світло нам тільки на користь. І не забуваємо, що малюк швидко росте і може перекинути вазон з квітами.
• У кімнаті завжди повинне бути свіже повітря - тому не забуваємо про провітрювання. У холодну пору вранці і ввечері, в літню можна залишити вікно на провітрювання весь день.
• Що б дитина спала спокійно і не вередувала дотримуємося комфортної температури в кімнаті 18-20 градусів. При такій температурі розвиток дитини проходить природним шляхом. У зимовий період більш складніше контролювати температуру, але все ж не допускаємо перевищення 23 градусів.
• І знову надає трохи клопоту опалювальний сезон адже він дає сухість в кімнаті. Сухість подразнює слизові оболонки і надає дискомфорт. Але виправити ситуацію нам допоможе зволожувач повітря. Якщо ви поки не набули такого помічника, в заміну прийдуть звичайні тарілки з водою розставлені на підвіконні. Даний метод не погано справляється з таким завданням.
• Турбуючись про малюка, не варто забувати про комфорт матері. Для комфортного догляду за дитиною потрібен пеленальний столик або комод, який дозволить тримати все під рукою для комфорту мами. Не доведеться бігати по всій кімнаті за пелюшками і присипками і нахиляться над диваном «ламаючи» спину. І пам'ятайте, що щаслива дитина - це здорова мама!
Якщо дотримуватися даних порад, можна сміливо прибрати зайву метушню і фраз - «з чого б все почати». Не забувайте про це і все у вас вийде. А щоб докупити відсутні товари в дитячу кімнату вам допоможе інтернет-магазин Карапузов.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Українські чиновники проходять навчання з розслідування злочинів у сфері криптовалют
Новини компаній
15:00
20:04
Вчора
15:59
Вчора
16:47
10 грудня
Оголошення
live comments feed...