• Головна
  • Рятувальники провели рейд в селі Требухів Броварського району
12:30, 16 лютого 2017 р.

Рятувальники провели рейд в селі Требухів Броварського району

Вчора, 15-го лютого, рятувальниками було проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання села Требухів. До рейду долучилися представники Броварського ВП ГУ НП України в Київській області, РЕМ, філії газового господарства та представники Бобрицької сільської ради.

Як зазначили рятувальники, перевірка допомогла встановити, що всі протипожежні прилади є в наявності та знаходяться в працездатному стані. Але, не зважаючи на це, рятувальникам вдалося виявити певні недоліки. Серед них – відсутність обладнаних майданчиків (пірсів) для встановлення пожежного автомобіля і забору води. Також на території сільської ради не всі будинки мають встановлені адресні покажчики.

Результатами рейду було встановлено, що деякі жителя села не дотримуються вимог пожежної безпеки. Так, у приватних будинках, хлівах та будівлях рятувальниками були виявлені такі відповідні порушення.

У зв’язку з цим рятувальниками була проведена агітаційно-роз’яснювальна робота з приводу правил пожежної безпеки та розповсюджена велика кількість інформаційних листівок серед місцевого населення.

р2

р2

Нагадаємо, це вже не перший рейд рятувальників у Броварському районі. Так, пожежники відвідали жителів села Бобрик, де нагадали їм правила пожежної безпеки. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рятувальники #рейд #перевірка #правилапожежноїбезпеки #Броварськийрайон
Оголошення
live comments feed...