• Головна
  • В Україні ввели надзвичайне положення в сфері енергетики
09:30, 16 лютого 2017 р.

В Україні ввели надзвичайне положення в сфері енергетики

Кабінет міністрів України підтримав пропозицію міністерства енергетики та вугільної промисловості про введення тимчасових надзвичайних заходів на енергетичному ринку країни у зв'язку з гострим дефіцитом вугілля через блокаду  поставок з Донбасу.

Рішення про введення надзвичайного положення на енергоринку в країні було прийнято після доповідей міністру енергетики і вугільної промисловості Ігоря Насалика та міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка.

Як зазначив Ігор Насалик, на меті у введенні надзвичайного положення є мінімізація витрат антрацитової групи вугілля в енергетичній сфері України. Стосується це і кількості поставок тепла населенню. Також, за словами Насалика, найбільш енергоспоживаючими областями є Київська, Харківська та Дніпропетровська.

Згідно із положенням по введенню надзвичайного положення, управління тепловими електростанціями будуть здійснюватися в ручному режимі, коли буде мінімізована робота ТЕС, що працюють на вугіллі.

У Міненерго України також повідомили, що днями в країні можливо розпочнуться віялові відключення споживачів від електроенергії. «Режим надзвичайного положення діятиме в країні місяць і може бути продовжений», повідомив кабмін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#надзвичайнеположення #кабмін #відключення #енергетика
Оголошення
live comments feed...