
09:30, 16 лютого 2017 р.
В Україні ввели надзвичайне положення в сфері енергетики
Кабінет міністрів України підтримав пропозицію міністерства енергетики та вугільної промисловості про введення тимчасових надзвичайних заходів на енергетичному ринку країни у зв'язку з гострим дефіцитом вугілля через блокаду поставок з Донбасу.
Рішення про введення надзвичайного положення на енергоринку в країні було прийнято після доповідей міністру енергетики і вугільної промисловості Ігоря Насалика та міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка.
Як зазначив Ігор Насалик, на меті у введенні надзвичайного положення є мінімізація витрат антрацитової групи вугілля в енергетичній сфері України. Стосується це і кількості поставок тепла населенню. Також, за словами Насалика, найбільш енергоспоживаючими областями є Київська, Харківська та Дніпропетровська.
Згідно із положенням по введенню надзвичайного положення, управління тепловими електростанціями будуть здійснюватися в ручному режимі, коли буде мінімізована робота ТЕС, що працюють на вугіллі.
У Міненерго України також повідомили, що днями в країні можливо розпочнуться віялові відключення споживачів від електроенергії. «Режим надзвичайного положення діятиме в країні місяць і може бути продовжений», повідомив кабмін.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:30
Вчора
22:37
31 жовтня
21:56
31 жовтня
21:20
31 жовтня
17:53
31 жовтня
17:08
31 жовтня
15:25
31 жовтня
Оголошення
11:47, 22 жовтня
08:49, 29 жовтня
18:39, 30 жовтня
5
12:30, 23 жовтня
86