12:30, 13 лютого 2017 р.
До уваги батьків! В країну прийшла дитяча смертельна гра «Біжи або помри»
В країні набирає обертів серед підлітків екстремальна гра «Біжи або помри». Її суть полягає в тому, що діти, які є гравцями, повинні зняти на мобільний телефон, як вони перебігають дорогу близько до рухомого транспортного засобу. Таку інформацію підтвердили і в поліції.
Співробітники управління превентивної діяльності закликають вчителів і психологів звертати увагу на розваги, які набувають популярності в дитячому середовищі, водіям радять бути уважними при появі дітей на узбіччі дороги, а батькам і вчителям більше спілкуватися, цікавитися контактами дітей (особливо новими знайомствами), вивчати інтереси і перевіряти профілі соціальних мереж дітлахів. Крім цього, батькам радять дізнатися, чи приєдналася їхня дитина в одну з таких груп (або зі схожими назвами) в соціальних мережах: «Кити пливуть вгору», «Розбуди мене о 4.20», f57, f58, «Тихий дім», «Рина», «50 днів до мого…» .
Інформацію про таку «гру» розповсюджують і в деяких броварських школах. Зокрема, видають невеличкі брошури, де оприлюднена інформація про суспільну проблему.
гра
Така резонансна новина про гру вже отримала назву у експертів. Тепер її називають «психологічним тероризмом». Психологи радять, що батькам треба пояснити своїм дітлахам, що означає «взяти на слабо», оскільки «гра» построєна саме за таким принципом. Отже, декілька порад, про що розповісти дитині:
- Поясність, що принцип «на слабо» діє лише на невпевнених людей, які намагаються довести свою силу та відвагу. Треба наголосити, чим небезпечна така гра та які наслідки вона несе за собою. Також батьки повинні пояснити дитині цінність життя та переконати, що істинно відважна людина ризикує лише в особливо важливих випадках, а не кидається своїм життям, немов сміттям.
- Запропонуйте дитині завчити кілька фраз, якими можна парирувати спроби «взяти на слабо»: «не хочу, мені нецікаво», «що ти про мене подумаєш – байдуже, я не буду грати в це», «я не буду робити те, що мені нецікаво» тощо.
- Наголосіть, що бути глядачем чужої дурості – небажано. Поясніть, що утримання від подібного «екстриму» - шанс на збереження життя своїх близьких та знайомих (адже дуже часто, особливо діти, роблять вчинки подібного роду саме задля гри на публіку).
Тож, шановні батьки! Будьте уважними до своїх дітей! Поговоріть з ними, аби застерегти їх від можливої біди! Також Департамент кіберполіції Національної поліції України звертається до батьків: якщо у соціальних мережах вами будуть виявлені небезпечні групи, в яких доводять дітей до самогубства, негайно повідомляйте до кіберполіції за номером гарячої лінії: (044) 374-37-21 з 8:45 до 19:30 (у робочі дні), чи за електронною адресою, яка працює цілодобово.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
12 жовтня
18:50
11 жовтня
16:30
11 жовтня
11:14
11 жовтня
Оголошення
21:56, 11 жовтня
21:56, 11 жовтня
11:00, 7 жовтня
14:20, 30 вересня
live comments feed...