• Головна
  • Відтепер броварчани можуть поринути у віртуальну подорож навколо світу (Відео)
18:30, 11 лютого 2017 р.

Відтепер броварчани можуть поринути у віртуальну подорож навколо світу (Відео)

Мрієте подорожувати світом? Завжди хотіли побувати в інших країнах, але не мали можливості? Тепер ви маєте можливість знаходячись вдома поринути у культуру різних країн світу.

Італійський дизайнер Маттео Аркондіс опублікував на своєму YouTube-каналі відео, в якому перетворив понад три тисячі скріншотів з Google Maps і Google Street View в єдиний ролик-подорож.

Віртуальна подорож охоплює Європу, Азію, Південну і Північну Америки, і навіть Гренландію. Автор показує різні куточки планети - Париж, Венеція, Нью-Йорк, Сан-Франциско, Еверест, Ріо-де-Жанейро, Японію.

Автор такого ролику розповів, що скріншоти збирав протягом двох днів, а ще тиждень він потратив на їх обробку. Дизайнер приурочив відео до 12-річчя появи Google Maps.

«Ідея полягала в тому, щоб показати потенціал інструментів, за допомогою яких ми повинні пізнавати світ навколо, коли не можемо дозволити собі поїздки далеко від будинку. Мені завжди подобалося дізнаватися про щось нове і експериментувати з Google Maps. Це один з моїх улюблених сервісів», - поділився Маттео Аркондіс.

Тож, всіх приємної подорожі! 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#подорож #відео #країнисвіти #світ
Оголошення
live comments feed...