• Головна
  • Через погодні умови школи Броварів пішли на вимушені «канікули»
12:30, 9 лютого 2017 р.

Через погодні умови школи Броварів пішли на вимушені «канікули»

Сьогодні, згідно із прогнозами синоптиків найхолодніший день цього тижня. У зв’язку із цим, рівень захворюваності зростає кожну годину.

Саме з такої причини міський голова надав розпорядження, згідно із яким призупиняється навчально-виховний процес для учнів 1-4 класів міста Бровари з сьогоднішнього дня.

Згідно із документом, керівники навчальних закладів повинні забезпечити освоєння навчального матеріалу учнями за рахунок ущільнення, самостійного опрацювання або використовуючи засоби дистанційного навчання, враховуючи специфіку і профіль навчального закладу. А масові спортивні та розважальні заходи будуть перенесені на інші терміни.

Точної дати відновлення навчального процесу поки немає. Поки ця дата напряму залежатиме від погодних умов та температурного режиму.

В Броварському районі також пішли на незаплановані «канікули» декілька шкіл. Як зазначив виконуючий обов’язки Броварської райдержадміністрації Юрій Плакся, припинити навчальний процес можна у двох випадках: коли стовпчики термометрів опускаються до 24 градусів морозу і нижче та коли заняття не відвідують більше, ніж 30 відсотків учнів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#діти #школи #мороз #припиненнянавчання #Бровари
Оголошення
live comments feed...