• Головна
  • Чергове засідання виконкому: влада шукає шляхи збільшення надходжень до бюджету
09:30, 8 лютого 2017 р.

Чергове засідання виконкому: влада шукає шляхи збільшення надходжень до бюджету

Днями в Броварах відбулося чергове засідання виконавчого комітету Броварської міської ради. Головуючим на зустрічі, традиційно, був міський голова Ігор Сапожко.

Згідно із питаннями порядку денного, на засіданні прийняли 16-ть рішень, серед них - «Про надання субсидій на оплату за житлово-комунальні послуги та пільг особам за адресою фактичного місця проживання», про опіку та піклування та інші.

Також члени засідання прийняли рішення «Про розгляд звіту про виконання бюджету міста Бровари за 2016 рік». Всього за 2016 рік  до бюджету міста надійшло 957 126,9 тис. грн., видатки за цей період склали 877 163,2  тис. грн. Найбільші видатки  - у сфері  освіти (понад 217 млн. грн.) та у галузі соціального захисту населення (понад 203 млн. грн.).

Ігорем Сапожко було надано доручення фінансовому та управлінню економіки міськради спільно з Державною фіскальною службою щодо посилення роботи у напрямку збільшення надходжень до міського бюджету. Тут у «фокусі» стали саме підприємства та юридичні і фізичні особи. Підприємства користуються попитом, оскільки вони є мінімізаторами зарплати, а фізичні та юридичні особі – оскільки стають боржниками по сплаті податків.

Як було зазначено на засіданні, станом на 1-ше січня 2017 року заборгованість по виплаті заробітної плати працівникам бюджетних установ відсутня. Звіт про виконання бюджету міста за 2016 рік та проект рішення були схвалені.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#нарада #засідання #бюджет #боржникиБровари
Оголошення
live comments feed...