![](https://s.4594.com.ua/section/logo/upload/pers/114/logo.png?20240727)
12:30, 4 лютого 2017 р.
Броварська ЗОШ № 5 увійшла до ТОП-25 шкіл України
Нещодавно стало відомо, що Броварська спеціалізована школа I-III ступенів № 5 отримає можливість приєднатися до реалізації міжнародного проекту «GoCamp2017». Суть проекту полягає в тому, що учні протягом трьох тижнів відпочиватимуть у таборі, де будуть присутні іноземні волонтери.
А ще учні та вчителі англійської мови з цієї школи взяли участь у Міжнародному пілотному проекті «GoCamp After School 2017» під егідою представництва «Cambridge English».
Найвагомішою подією стало те, що Броварська спеціалізована школа I-III ступенів № 5 увійшла до ТОП-25 шкіл України. Це означає, що вже в березні цього року в цю школу приїдуть працювати носії англійської мови. Як зазначається на офіційній сторінці навчального закладу у Фейсбуці, в рамках проекту прибуде Ізабель Вілсон з Лондону, з якою учні зможуть поспілкуватися англійською та розвити комунікативні навики на іноземній мові.
Є приємний бонус і для вчителя англійської мови цієї школи. Так, Маргарита Чинякова стане учасницею освітнього тренінгу в проекті «GoCamp After School».
Тож, бажаємо успіхів учням та їх наставниці!
![ш1 ш1](/dist-assets/images/cap.jpg)
ш1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
Після народження третьої дитини, JAMALA повертається до шанувальників із великим сольним концертом у Києві
Новини компаній
11:00
22 липня
Ірина Білик, Tember Blanche, Phil it: заради кого варто піти на V’YAVA у другій половині липня
Новини компаній
15:00
17 липня
Літні концерти, які ви не можете пропустити: від романтичної лірики до відвертих шоу для дорослих
Новини компаній
17:00
12 липня
Підбираємо ідеальний раціон для собак
Новини компаній
10:00
12 липня
17:00
11 липня
13:00
10 липня
Оголошення
19:02, 18 липня
19:02, 18 липня
19:02, 18 липня
19:02, 18 липня
19:02, 18 липня
live comments feed...