• Головна
  • У Броварському районі «позбавили роботи» трьох депутатів
15:30, 3 лютого 2017 р.

У Броварському районі «позбавили роботи» трьох депутатів

В одному із сіл Броварського району «позбавили повноважень» трьох депутатів, які, нібито «підробили» результати опитування з приводу об'єднання громад. Вакантні місця в сільраді будуть заповнювати в квітні.

Так, у четвер, 2 лютого 2017 р сільська виборча комісія в селі Плоскому Броварського району прийняла рішення про відкликання трьох депутатів Олександра Листопада (округ №7), Юрія Кошолап (округ №9) і Юрія Лугина (округ №12). Також в цих округах на 2 квітня вже призначили проміжні вибори.

Відзначається, що для прийняття цього рішення були пройдені всі необхідні процедурні етапи: 10 січня в Плоскому відбулися збори громадян, на яких обрали три ініціативні групи, які на кожному з цих округів збирали необхідну кількість підписів виборців за відкликання депутатів.

Як з'ясувалося, сільська рада вирішила за допомогою депутатів провести письмове опитування людей з метою визначення їх позицій з даного питання, однак вищезгадані депутати, на відміну від інших своїх колег, не погодилися продемонструвати сільській раді опитувальні листи, а лише озвучили підсумкові цифри.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#депутати #мандати #Броварськийрайон #збори
Оголошення
live comments feed...