• Головна
  • До чого призвела позапланова перевірка відділу містобудування та архітектури Броварської РДА?
09:30, 3 лютого 2017 р.

До чого призвела позапланова перевірка відділу містобудування та архітектури Броварської РДА?

Нещодавно Департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області провів позапланову перевірку відділу містобудування та архітектури Броварської районної державної адміністрації. Так, в полі зорі інспекції стала забудова у Броварському районі у смт Калинівка по вулиці Чернігівська, 12.

Результати перевірки посадовими  особами Інспекції показали, що містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки ведеться з численними порушеннями. Зокрема, не дотримані вимоги щодо складу та змісту плану зонування території, детального плану території та інші.

Як повідомили на офіційному сайті архітектурно-будівельної інспекції України, на підставі наявних порушень, було прийнято рішення про скасування містобудівних умов та обмежень забудови даної ділянки. Крім того, на розгляд буде винесено питання про скасування реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт на об’єкті  «Реконструкція житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами під житловий будинок з вбудованим магазином за адресою: Київська область, Броварський район, смт Калинівка, вул. Чернігівська, 12».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#будівництво #перевірка #прушення #рішення #Броварськийрайон
Оголошення
live comments feed...