![](https://s.4594.com.ua/section/logo/upload/pers/114/logo.png?20240727)
12:30, 2 лютого 2017 р.
В Броварах відбудеться Чемпіонат з плавання
Протягом двох днів, 3-го та 4-го лютого, в Броварах пройдуть спортивні заходи, приурочені до Міжнародного дня боротьби з раком. Подібні заходи стануть найграндіознішим спортивним проектом в Україні!
У ці дні в броварському басейні РОЦ (реабілітаційно-оздоровчого центру, середня школа № 9) пройде Чемпіонат Броварів з плавання, в якому візьмуть участь хлопчики і дівчатка 2006 року народження і молодше! З ініціативою провести такий благодійний турнір виступила Надія Григорівна Шеїна - старший тренер Броварський ДЮСШ (відділення плавання). Тренерський колектив і суддівська бригада підтримали милосердну ініціативу!
Так, під час цього заходу планують зібрати кошти на лікування онкохворих людей з Броварів. Всі зібрані засоби будуть переведені на рахунок місцевого Благодійного фонду «Інна».
Нагадаємо, у ці ж дні в басейні «Купава» в рамках Спортивній ліги милосердя відбудеться благодійний турнір з плавання. Організаторами цього турніру виступають відділ молоді та спорту Броварської міськради, колектив басейну «Купава» і благодійний фонд «Інна».
Як зазначають організатори змагань, спортивна громадськість Броварів в черговий раз показує приклад для всієї України! Тож, приєднуйтесь!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
Після народження третьої дитини, JAMALA повертається до шанувальників із великим сольним концертом у Києві
Новини компаній
11:00
22 липня
Ірина Білик, Tember Blanche, Phil it: заради кого варто піти на V’YAVA у другій половині липня
Новини компаній
15:00
17 липня
Літні концерти, які ви не можете пропустити: від романтичної лірики до відвертих шоу для дорослих
Новини компаній
17:00
12 липня
Підбираємо ідеальний раціон для собак
Новини компаній
10:00
12 липня
17:00
11 липня
13:00
10 липня
Оголошення
19:02, 18 липня
live comments feed...