• Головна
  • «Абетка харчування»: в Броварській школі пройшов урок етикету для дітлахів
09:30, 1 лютого 2017 р.

«Абетка харчування»: в Броварській школі пройшов урок етикету для дітлахів

Вже давно відомо, що етикет описує правила і норми поведінки в конкретному суспільстві. Прекрасно, якщо батьки з малих років прищеплюють дитині ці правила і норми. Ще краще, якщо цей етикет підноситься не як варіант поведінки в разі, коли приходять гості, а як звичайні повсякденні правила. Адже бути культурним бажано не по вихідним або з нагоди, а завжди. І треба розпочинати з малого, наприклад, дотримуючись всіх правил етикету за столом.

Такі правила в Броварській загальноосвітній школі № 1 вивчали діти 2-В класу на уроці «Абетка харчування». Діти обирали столові прибори і розказували про їх призначення, а вчитель доповнювала дитячі розповіді цікавими фактами.

Також учні навчились правильно сервірувати стіл, сидіти за столом, тримати виделку та інші столові прибори. Підсумковим етапом уроку було розігрування різноманітних ситуацій та складення колективної пам’ятки «Як ввічливо поводитися та спілкуватися за столом».

Такі уроки допомагають виховувати справжню українську інтелігенцію. Тож, шановні батьки! Приділяйте таким, здавалося би, маленьким нюансам більше уваги: розповідайте своїм дітлахам про правила етикету та показуйте на своєму прикладі всі культурні норми. 

д2

д2

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#діти #навчання #етика #поведінказастолом #Бровари
Оголошення
live comments feed...