• Головна
  • До учнів Броварської ЗОШ № 2 в гості завітали військовослужбовці Національної академії Національної гвардії України (Фото)
17:00, 31 січня 2017 р.

До учнів Броварської ЗОШ № 2 в гості завітали військовослужбовці Національної академії Національної гвардії України (Фото)

Вчора, 30 січня, у Броварській загальноосвітній школі № 2 відбулася зустріч учнів 10-х та 11-х класів з військовослужбовцями Національної академії Національної гвардії України.

Командир відділення Національної академії Національної гвардії України сержант Маслак О. М. познайомив учнів школи з військово-навчальним закладом та специфікою навчання. Продемонстрував відеоролики, в яких відображається навчання та практичні заняття за різними напрямками організації служби.

Заступник начальника гуманітарного факультету № 4 по роботі з особовим складом Національної академії Національної гвардії України підполковник Загребельний О.В. розповів дітям про обсяги прийому та навчання для здобуття ступенів «бакалавра» та «магістра» за державним замовленням та перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних іспитів, творчих конкурсів).

Старший офіцер відділення РОС майор Неїжкаша С. В. в доступній для дітей формі розповів про військову службу за контрактом у Національній гвардії України.

Зустріч відбулася в теплій атмосфері. Діти змогли отримати відповіді на всі свої питання та зробити фото на пам'ять з захисниками. 

ш1

ш1

ш2

ш2

ш3

ш3

ш4

ш4

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школа #учні #військові #Бровари #зустріч
Оголошення
live comments feed...