• Головна
  • В Броварах обсудили ескізні проекти будівництва будинків для воїнів АТО
15:30, 30 січня 2017 р.

В Броварах обсудили ескізні проекти будівництва будинків для воїнів АТО

Днями в стінах виконавчого комітету Броварської міської ради відбулася зустріч учасників антитерористичної операції, які на даний момент проживають у місті, з представником компанії-забудовника ЗАТ «Українська будівельна компанія». Також до заходу долучилися керівники структурних підрозділів міської ради.

Під час зустрічі основною темою обговорення були ескізні проекти двох  житлових багатоквартирних будинків, які планують збудувати в Броварах. Зокрема, приділили увагу і проектам благоустрою прибудинкових територій, озелененню, ескізам дитячих майданчиків та автостоянок. Як зазначають забудовники, після завершення будівельних робіт планується відведення цієї житлової площі для учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих воїнів АТО.

На даний момент зведення багатоквартирного будинку в Броварах за адресою: В. Симоненка, 113 вже ведеться. Там планується передати учасникам АТО та сім’ям загиблих воїнів 10 % житлової площі. Що стосується будівельних робіт по зведенню багатоквартирного будинку, що по вулиці Олімпійській, 12-а, то там планується надати учасникам АТО та сім’ям загиблих воїнів 14 % житлової площі. Роботи за цією адресою будуть розпочаті в найближчий час. 

г

г

В Броварах обсудили ескізні проекти будівництва будинків для воїнів АТО, фото-2
В Броварах обсудили ескізні проекти будівництва будинків для воїнів АТО, фото-3
В Броварах обсудили ескізні проекти будівництва будинків для воїнів АТО, фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#будівництво #АТО #зустріч #воїни #Бровари
Оголошення
live comments feed...