• Головна
  • В рамках грантової угоди Японія профінансує ремонт у Броварському вищому училищі фізичної культури
12:30, 23 січня 2017 р.

В рамках грантової угоди Японія профінансує ремонт у Броварському вищому училищі фізичної культури

Урядом Японії була надана Україні безвідплатна фінансова допомога на суму 74470 тисяч доларів в рамках Програми підтримки культурних проектів «КУСАНОНЕ» для Української федерації гімнастики.

Угоду підписували в атмосфері урочистої церемонії ще в п’ятницю в Києві. У заході взяв участь посол Японії в Україні Шігекі Сумі. Україну представляв під час підписання угоди віце-президент Федерації гімнастики Ірина Дерюгіна.

В рамках цієї угоди передбачено, що для українських спортсменів придбають обладнання для жіночої та чоловічої спортивної гімнастики (набори для опорного стрибка, паралельних та різновисоких брусів, гімнастичний кінь) та міні-автобус для художньої гімнастики.

Ця угода стосується і нашого міста. Так, в цьому році Посольство Японії в Україні у галузі фізичної культури і спорту планує підписати грантову угоду з «Фондом Кличків». Це означає, що в рамках цієї угоди, буде відремонтовано спортивний зал у Броварському вищому училищі фізичної культури. Точних дат поки немає. Але будемо сподіватися, що найближчим часом наші спортсмени зможуть продовжити своє навчання у новому та обладнаному за сучасними технологіями залі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Японія #угода #гранти #фінансування #ремонт
Оголошення
live comments feed...