![](https://s.4594.com.ua/section/logo/upload/pers/114/logo.png?20240727)
18:00, 22 січня 2017 р.
Броварчан запрошують на обговорення результатів енергоаудиту в місцевій школи
Всіх, кому цікаві теми енергоаудиту та результати його впровадження в Броварській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 5, запрошують на освітню зустріч. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі у Фейсбуці повідомив Олександр Короленко, помічник-консультант депутата Київської обласної ради Дорошенко Олексія, від фракції «Самопоміч».
«На конкретному прикладі буде розглянуто, яким чином відбуваються втрати тепла в будинках, як економити тепло, електроенергію та воду», - йдеться у повідомленні. Під час заходу обіцяють надати багато цікавої та корисної інформації. Також охочі зможуть отримати відповіді на запитання від спеціалістів у відповідній галузі. Як зазначив організатор заходу, головним доповідачем під час освітньої зустрічі буде ТОВ «Гідрозахист». Також серед тренерів будуть ще дві компанії – «Danfoss» та «Ceresit».
Отже, на жителів Броварщини будуть чекати завтра, 23-го січня, о 10:00 в малій залі виконкому Броварської міської ради, яка знаходиться за адресою: місто Бровари, вулиця Гагаріна, 15.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
Після народження третьої дитини, JAMALA повертається до шанувальників із великим сольним концертом у Києві
Новини компаній
11:00
22 липня
Ірина Білик, Tember Blanche, Phil it: заради кого варто піти на V’YAVA у другій половині липня
Новини компаній
15:00
17 липня
Літні концерти, які ви не можете пропустити: від романтичної лірики до відвертих шоу для дорослих
Новини компаній
17:00
12 липня
Підбираємо ідеальний раціон для собак
Новини компаній
10:00
12 липня
17:00
11 липня
13:00
10 липня
Оголошення
19:02, 18 липня
19:02, 18 липня
19:02, 18 липня
19:02, 18 липня
19:02, 18 липня
live comments feed...