
08:00, 21 січня 2017 р.
Коли в країні потеплішає: прогноз погоди на сьогодні
У суботу, 21 січня, в Україні очікується незначне потепління, по всій території країни пройде невеличкий сніг, в західних, північних і центральних областях місцями можливий перехід в невеликий дощ.
Стовпчики термометрів протягом доби будуть варіюватися в межах -3 ... + 2 ° С, лише на сході країни, а також Закарпатської, Полтавської, Сумської та Запорізької областях вночі очікується до -6 ...- 4 ° С.
На Київщині встановиться похмура погода, очікується невеликий сніг з переходом в невеликий дощ. Температура повітря протягом доби становитиме -2 ... + 1 ° С.
Весь день в Броварах буде хмарним. До полудня опадів не очікується. У другій половині дня можливий невеличкий дощ зі снігом, який до вечора повинен закінчитися.

Безымянный
21 січня наші предки вшановували пам'ять сповідника Омеляна. Заметілі й бурани раніше в цей день були звичайним явищем, тому і з’явилося прислів’я «Омелян, накрути буран». Особливу увагу наші пращури приділяли вітру. Вважалося, що коли на Омеляна вітер дув з півдня, літо треба було очікувати грізним. Коли день був ясним, то літо буде спекотним та посушливим.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
15:28
Вчора
Медичні центри та клініки Києва: повний путівник 2026 року
Партнерський спецпроєкт
12:59
Вчора
09:30
22 серпня
Як обрати рюкзак для дитини: практичні поради для батьків
Новини компаній
11:00
21 серпня
19:00
20 серпня
ТОП новини
Оголошення
09:09, 24 серпня
13:06, 20 серпня
12
18:34, 17 серпня
4