![](https://s.4594.com.ua/section/logo/upload/pers/114/logo.png?20240727)
12:30, 16 січня 2017 р.
Броварчани мають можливість отримати безоплатну правову допомогу
У вас виникли юридичні питання? Потрібен адвокат, а оплати його послуги ви не в змозі? Саме для вас, відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» - безоплатна вторинна правова допомога передбачає захист, здійснення представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, складення документів процесуального характеру.
На території юрисдикції Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги функціонують Бюро правової допомоги в м. Бориспіль, м. Яготин, м. Переяслав-Хмельницький, смт. Баришівка, смт. Згурівка, де жителі цих населених пунктів можуть отримати якісну та кваліфіковану безоплатну правову допомогу.
Броварський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги також надають безоплатну первинну правову допомогу, тобто юридичні консультації та роз'яснення всім громадянам.
Центр проводить прийом за адресою вул. Гагаріна, 16, (Офісний центр, третій поверх, каб. №30), тел. (067) 320-80-89.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
Після народження третьої дитини, JAMALA повертається до шанувальників із великим сольним концертом у Києві
Новини компаній
11:00
22 липня
Ірина Білик, Tember Blanche, Phil it: заради кого варто піти на V’YAVA у другій половині липня
Новини компаній
15:00
17 липня
Літні концерти, які ви не можете пропустити: від романтичної лірики до відвертих шоу для дорослих
Новини компаній
17:00
12 липня
Підбираємо ідеальний раціон для собак
Новини компаній
10:00
12 липня
17:00
11 липня
13:00
10 липня
Оголошення
16:57, 18 липня
live comments feed...