• Головна
  • Чи з’явиться в Броварах госпітальний округ? Думка експерта
18:30, 14 січня 2017 р.

Чи з’явиться в Броварах госпітальний округ? Думка експерта

Міністерство охорони здоров'я планує створити в Київській області 4 госпітальних округи з центрами в містах Бровари, Біла Церква, Боярка і Вишгород.

Поки Міністерством охорони здоров’я госпітальні округи створені лише на паперах, а у той самий час у країні масово закривають районні лікарні.

Таку думку висловив глава вільної профспілки медиків України Олег Панасенко в коментарях для ЗМІ. «Чіткої програми немає, поки що є тільки декларації. І велика ймовірність того, що госпітальні округи будуть будуватися на папері, а районні лікувальні установи і номерні лікарні будуть закриватися, як і в 2016 році», - зазначив експерт.

За його словами, на сьогоднішній день в бюджеті відомства не передбачено коштів на створення госпітальних округів не тільки в Київській області, а й в Україні в цілому. Також немає і програми реформування галузі. А у цей закриваються лікарні.

Як підкреслив медик, ситуація не безнадійна, оскільки приклади кількох трудових колективів лікувальних установ довели, що із закриттям лікарень можна боротися, а місцеві жителі можуть поки не втрачати надію на те, що в їхнім містах невдовзі з’являться обіцяні госпітальні округи. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#округ #лікарня #експерт #госпітальніокруги
Оголошення
live comments feed...