• Головна
  • Кому дозволили не заповнювати е-декларації?
17:00, 9 січня 2017 р.

Кому дозволили не заповнювати е-декларації?

Європейським союзом задля впровадження безвізового режиму з Україною була висунута вимога щодо введення електронного декларування. В жовтні 2016 року вже завершився перший етап подачі декларацій чиновниками. З 2017 року розпочинається друга хвиля подачі документів.

Так, в цьому році у хвилю декларування потрапить більш широке коло посадових осіб. Серед них завідувачі магазинів, складами, майстернями, начальники планових та фінансових відділів, відомчі ревізори і контролери. До цього списку повинні були віднести і керівників шкіл та лікарень. Але, згідно із законом «Про Вищу раду правосуддя», який набрав чинності 5 січня, представники саме цих посад подавати е-декларації не будуть.

Норма про обов’язкове надання е-декларацій не розповсюджуватиметься на посадових осіб установ, основною діяльністю яких э сфера соціального обслуговування населення, соціальна та професійна реабілітація інвалідів та їхніх дітей та учасників АТО.

Також подавати декларації не будуть керівники закладів охорони здоров’я. Це не стосується голів закладів центральних та районних рівнів.

Ще від заповнення е-декларацій звільнили керівників закладів культури, мистецтв, фізичної культури, спорту та національно-патріотичного виховання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#декларації #закон #посадовці #посади

Коментарі

Оголошення
live comments feed...