• Головна
  • Стало відомо ім’я нового очільника поліції Київської області (Фото, Відео)
15:30, 30 грудня 2016 р.

Стало відомо ім’я нового очільника поліції Київської області (Фото, Відео)

На Київщини призначили нового керівника поліції столичного регіону. Ним виявився Дмитро Ценов. Наказ про його призначення на розширеній нараді зачитав т.в.о. голови Національної поліції України Вадим Троян.

Вадим Троян привітав Дмитра Ценова з новою посадою та зазначив, що у Київському регіоні вже завершилася одна частина реформ, а друга розпочнеться у наступному році під керівництвом професіонала у своїй справі. Основне завдання підрозділів лишилося незмінним – профілактичні заходи щодо знищення злочинності у містах та своєчасне розкриття злочинів.

За словами голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, призначення Дмитра Ценова на цю посаду було очікуваним, адже обійняти високий чин може лише такий професіонал та справедливий керівник.

До привітань Ценова також долучилися депутати, голова Апеляційного суду Київської області та ветерани органів внутрішні справ.

Полковник Дмитро Ценов озвучив слова вдячності за довіру та зазначив, що лише спільними зусиллями, він зі своєю командою виконає всі задачі.

По завершенню урочистого заходу, керівники структурних та територіальних підрозділів поліції столичної області обсудили низку питань щодо забезпечення порядку у містах під час новорічних та різдвяних свят.

Стало відомо ім’я нового очільника поліції Київської області (Фото, Відео), фото-1
Стало відомо ім’я нового очільника поліції Київської області (Фото, Відео), фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція #полковник #призначення #голова
Оголошення
live comments feed...