• Головна
  • Як тварини Броварів у Європу "крокують"
17:27, 29 грудня 2016 р.

Як тварини Броварів у Європу "крокують"

Бровари - місто, яке розвивається, будується та стає все сучаснішим з кожним днем. Благодійники роблять різні європейські нововведення. Проте броварчани не дуже жалують ці закордонні новинки.

DSC_0931 (Копировать)

Взагалі, броварчани не проти такого нововведення, адже часом гуляють з собаками між дітьми, і хочуть, щоб малеча не бруднилася. Раді б і прибрати самі, тому більшість ходять з власними пакетами. А деякі просто ігнорують "забаганки" уряду і плюндрують природу. Так і живемо.

DSC_0929 (Копировать)

Хочеться виділити контейнер для собачих фекалій по вулиці Короленко, 53, який місту подарував О. Коваленко, від ГО "Форум допомоги тваринам ЮА-ВЕТ". Цей контейнер мав би допомогти містянам, але мабуть це не про наш народ. За словами очевидців, пакетики для збору сміття розходяться в лічені хвилини. Небайдужі всього, що лежить "не так", не можуть утриматися, щоб не взяти щось безкоштовно. Тільки-но встановлять контейнер і там є свіжі пакети, їх відразу ж беруть "не за потребами". Це залежить від самих нас, від менталітету країни. 

А поки ми вигуляємо своїх домочадців, контейнер спокійно служить для сміття.

DSC_0932 (Копировать)

Броварчани сприйняли його за звичайний смітник. І це, мабуть, і так добре, що хоч не смітять під ноги. Проте такий контейнер служить саме для екскрементів тварин і тому б, правильно було би, прислухатися до своєї совісті і вигулювати тварин, викидаючи їх непотріб у спеціальний смітник.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сміття #тварини #контейнер #містяни
Оголошення
live comments feed...