• Головна
  • Сам собі господар, або стоп сигарета!
16:48, 29 грудня 2016 р.

Сам собі господар, або стоп сигарета!

Броварчани все частіше жаліються на безліч недопалків під їхніми балконами.  Ця проблема має наростаючий характер. Подейкують, навіть лікарі чи вчителі палять з вікон і викидають свої недопалки на голови людей. Поганий приклад, чи не так? Але якщо дорослі люди так скептично відносяться до оточення свого міста, то молодь Броварів має більш культурне "обличчя". Сучасні батьки все-таки мають авторитет для дітей. Давайте і ми будемо подавати гарний приклад містянам та своїй сім'ї.

DSC_0927

Ми прогулялися вулицями міста і помітили - не всі будинки такі засмічені. Звичайно, кожен будинок має свого двірника. Проте вони не встигають фізично повбирати всі околиці. Це погані звички броварчан і боротися з ними, на жаль, просто нереально. Люди повинні перш за все себе поважати і думати про наступні покоління, своїх же дітей, які можуть в той момент проходити повз будинок.

Пенсіонери не знають як дати ради, стверджують, що їх рідні мають на балконах попільнички і не дозволяють собі такого неподобства. Всі ніби правильні і нема до кого придертися.

DSC_0921 (Копировать)

DSC_0921 (Копировать)


Деякі відважні говорять, що потрібно відслідкувати і "нагодувати курящого тією сигаретою". Але хто цим буде займатися - питання риторичне. Броварська молодь мало палить, адже вважає, що це зараз не модно. І це приємно чути. Є думка, що ми правильно виховуємо власних дітей.

Отже, культура в нас самих, і якщо кожен буде хоч трошки думати про своїх сусідів, близких, то наше місто стане більш ошатним та охайним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #недопалок #місто #прибиральник #вулиці
Оголошення
live comments feed...