• Головна
  • Як Броварська міська рада допомагала переселенцям в цьому році?
14:00, 29 грудня 2016 р.

Як Броварська міська рада допомагала переселенцям в цьому році?

Громадськість обурена діями влади щодо допомоги переселенцям. Наразі, 12 грудня Голова правління ГО «Свідома Україна» Юлія Кубленко подавала до Броварської міської ради інформаційний запит щодо:

1) кількості громадян України з числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які протягом 2014-2016 р.р. отримали земельні ділянки за рішенням Броварської міської ради відповідно до ст.118 Земельного кодексу України;

2) чи існували впродовж 2014-2016 р.р. в м. Бровари міські програми підтримки внутрішньо переміщених осіб (ВПО);

3) яке фінансування протягом 2016 року виділялось Броварською міською радою на фінансування проблем внутрішньо переміщених осіб (ВПО), в тому числі на міські програми підтримки внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Відповідь представникам громадськості надійшла 24 грудня, але викликала справжній резонанс у суспільстві. Зокрема, відповідь на питання була такою:

1) За весь 2016 Броварською Міською Радою було 2000 грн на всі 6000 переселенців;

2) Кількість переселенців, які отримали землю, не вели;

3) Перелік програм надіслали без вказівки на суму коштів.

«Друзі, вирішуйте самі, але з такою владою ми можемо зробити тільки крок назад!», - написала на своїй сторінці у Фейсбуці Юлія Кубленко.

Підтримали «Свідому Україну» і місцеві жителі. Броварчанка Ангеліна Колова написала: «При перевиконанні бюджету в 100 млн грн. Фантастичні показники».

Як Броварська міська рада допомагала переселенцям в цьому році?, фото-1
Як Броварська міська рада допомагала переселенцям в цьому році?, фото-2

У бюджеті на 2017 рік на адресні виплати переселенцям закладено на 100 млн грн менше, ніж у 2015 році. Про це днями заявив народний депутат України Григорій Немиря.

Від кого чекати вимушеним переселенцям допомоги – досі невідомо. Переселенка з Донецьку Оксана каже: «Переїхавши на підконтрольну Україні територію, ми з чоловіком почуваємося, як чужі серед своїх. Довго шукали роботу, адже з донецькою пропискою ніхто не брав. На кого я можу сподіватися, коли ми, українці, не потрібні своїй країні?!».

Сподіваємося, що держструктури звернуть увагу на проблеми вимушених переселенців та з наступного року максимально протягнуть їм руку допомоги!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#переселенці #допомога #запит #міськрада #громада
Оголошення
live comments feed...