• Головна
  • В «Укрзалізниці» вже затвердили підвищення тарифів
09:30, 28 грудня 2016 р.

В «Укрзалізниці» вже затвердили підвищення тарифів

І знов нововведення. Тепер у транспортній сфері, зокрема в Укрзалізниці.

За словами голови правління ПАТ «Українська залізниця» Войцеха Балчуна, тарифний комітет Міністерства інфраструктури вже затвердив пропозицію по підвищенню тарифів. «За це ми йому дуже вдячні і дуже розраховуємо, що дискусії щодо фінплану ми закінчимо на цьому тижні», - сказав Балчун. Він також зазначив, що фінансовий план «Укрзалізниці» на 2017 рік складається з великих інвестиційних програм в цьому році в 5-ти мільярдів гривень. У наступному році понад 27-ми мільярдів гривень виділено на рухомий склад та модернізацію інфраструктури.

Ще раніше, «Укрзалізниця» винесла на розгляд відповідних центральних органів виконавчої влади питання індексації тарифів на пасажирські перевезення на 35%. Індексувати тарифи пропонується в два етапи: в першому кварталі 2017 року та в четвертому по 16%. Крім того, пропонується підвищити тарифи на вантажоперевезення на 25%. Ця пропозиція викликала різку критику вантажовласників, незважаючи на те, що «Укрзалізниця» висловила готовність спрямувати кошти під меморандум від підвищення вантажних тарифів на оновлення рухомого складу.

Підвищення цін вже викликає резонанс у суспільстві. Броварчанка Олена каже, що послугами «Укрзалізниці» користується часто, але сплачувати ще більші гроші за брудні вагони не бачить сенсу. «Як можна підвищувати тарифи, а стан поїздів лишати у майже аварійному стані?», - наголосила жінка.

Нагадаємо, нещодавно ми з’ясовували, чи всім броварчанам вистачить білетів на поїзда під час новорічних свят.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#білети #ціни #Укрзалізниця #бюджет
Оголошення
live comments feed...