• Головна
  • Хто ж все-таки винен у пожежі на торгівельних рядах секонд-хенду?
09:30, 26 грудня 2016 р.

Хто ж все-таки винен у пожежі на торгівельних рядах секонд-хенду?

Вчора у Деснянському районі Києва сталася масштабна пожежа – горіли торгівельні ряди секонд-хенду. Пожежу гасили півдня. Наразі, досі невідомі причини загорання та збитки.

Про те, чому горіли ряди із впевненістю відповідають місцеві продавці та їхні покупці. Всі в один голос заявляють, що пожежа була не просто так. Люди впевнені, що підпалили ряди умисно.

За словами продавця з секонд-хенду, зараз йде боротьба за верховенство на ринку між різними людьми із залученням до розподілу державних органів. Саме тому місцеві вважають пожежу – наслідком розподілу влади.

А ось покупець Володимир каже, що пожежа могла стати причиною масового знесення МАФів: «Зараз у місті кожен день зранку є новини, що якийсь ларьок знесли. Може, ряди теж помішали. Я не виключаю того, що таким чином позбуваються неугодних. Але ж до чого люди? На рядах завжди можна було купити всі необхідні речі дешево».

Як було насправді, поки невідомо. Єдине, що привертає увагу – настрій суспільства. Всі вони, так чи інакше, звинувачують владу. Що ж, будемо чекати на офіційну інформацію. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пожежа #ринок #Київ #секонд-хенд #версії
Оголошення
live comments feed...