• Головна
  • Пенсіонери Броварщини отримають січневу пенсію у грудні
12:30, 25 грудня 2016 р.

Пенсіонери Броварщини отримають січневу пенсію у грудні

Новорічні подарунки для пенсіонерів. Не зважаючи на те, що є установлені дати виплати пенсій, пенсіонери зможуть отримати свої гроші за січень 2017 року ще у грудні. Таке рішення було прийнято урядом, у зв’язку з тим, щоб через святкові вихідні всі отримали гроші своєчасно.

Наразі, Пенсійний фонд дав роз’яснення, хто та в які дати зможе отримати свої кошти.

Тим, хто отримає пенсію у відділеннях банків, повинні були отримати гроші у період з 4-го по 15-те січня. Але ж у передноворічний період дати змінюються. Так, ця група пенсіонерів отримає кошти з 27-го по 29-те грудня включно.

Пенсіонери, які мали отримати гроші у поштових відділеннях з 4-го по 10-те січня, заберуть пенсію, починаючи з 27-го грудня. Ті, хто з будь-яких причин та обставин в ці дати не зможуть прийти у поштові відділення, заберуть пенсію вже з 5-го січня.

Для пенсіонерів, які отримують пенсію через банківські установи і мають дату виплати з 16 по 25 січня або через поштові відділення і отримують гроші у період з 11 по 25 січня, пенсію виплатять у звичайному режимі в установлені дати.

Якщо у пенсіонерів виникнуть питання щодо виплати грошей, то вони мають можливість звернутися у Контакт-центр Пенсійного фонду за номером 0-800-503-753 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів), або звернутися до управління Пенсійного фонду за місцем перебування пенсіонера, як одержувача грошей. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пенсіонери #гроші #Пенсійнийфонд #пенсія
Оголошення
live comments feed...