• Головна
  • Результати громадських слухань: хто кого?
08:00, 25 грудня 2016 р.

Результати громадських слухань: хто кого?

Вчора, 24 грудня, в Броварах пройшли перші громадські слухання, на яких вирішувалася доля лісових насаджень на розі вулиці В. Симоненка та вулиці В. Чорновола.

Всього на слуханнях були зареєстровані понад 800-та чоловік. Серед учасників слухань було багато працівників бюджетної сфери.

Великий резонанс у залі викликала причина дискусії. Наприклад, «Демократичний Альянс», «Солідарність» та «Самопоміч» висловлювали вагомі аргументи щодо збереження лісової ділянки. А ось представники громади та депутати «Єдності» максимально надавали підтримку на користь забудовників.

Виступ представника ТОВ «Алекса Груп» Юрія Мавродієва викликав справжню феєрію з боку прихильників забудовника: кожен його коментар був підтриманий оплесками.  

За словами депутата Ірини Веремчук, з 15-ти тисяч дерев, які знаходяться на лісовій смузі, за останні декілька років вже зрізали приблизно 3 тисячі, а нових рослин, з невідомих причин, так і не висадили.

Дуже скандальною особистістю став активіст Микола Ткач. За часи підготовки Меморандуму він підтримував збереження лісосмуги, але чомусь на самих громадських слуханнях перейшов на сторону забудовників. Активісти були обурені такою поведінкою Ткача та називали його «Іудою». 

Наприкінці слухань, після завершення всіх виступів, пройшла процедура голосування, в якій взяли участь 567 чоловік. Отже, результати наступні:

  • 472 голоси «за» підтримку Меморандуму із забудовниками, 92 голоси «проти», 2 – «утрималися»;
  • 92 голоси «за» розірвання угоди із забудовником, 383 чоловіка проголосували «проти»
слухання2

слухання2

Згідно із результатами громадських слухань, Меморандум про співпрацю міської влади із забудовниками зберігає свою силу. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#громадськіслухання #громада #забудовник #голосування
Оголошення
live comments feed...