
14:00, 24 грудня 2016 р.
Земельна ділянка уздовж Броварського проспекту отримала статус парку-пам'ятки
Київрада надала статус парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва земельній ділянці вздовж вулиці Попудренка та Броварського проспекту від станції метро «Дарниця» до станції метро «Чернігівська» в Дніпровському районі, де збереглися вікові сосни і специфічна флора і фауна. Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Київської міськдержадміністрації.
Згідно з повідомленням, орієнтовна загальна площа нового парку складатиме 13,67 га. Комунальному об'єднанню «Київзеленбуд» доручено здійснити належні організаційно-правові заходи і розглянути можливість залучення як бюджетних коштів, так і коштів меценатів для благоустрою та озеленення відповідної території.
Раніше адміністрація Національного ботанічного саду і Міністерство екології просили Київраду створити на ділянці між Броварським проспектом і вул. Попудренка пам'ятник природи державного значення, який складається з вікових сосон, уцілілих в міському середовищі. Якщо території не дали б такий статус, то вікові дерева були б знищені.
Нагадаємо, компанія «Альянс Новобуд» подарує Броварам новий парк.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Стати співавтором пісні прямо на концерті? "Друга Ріка" запрошує на мультиперформанс
Новини компаній
09:30
Літо вражень Pepper’s Club: благодійні концерти #НаШапку, серія шоу «Королі Трібʼютів» та інше
Новини компаній
17:00
4 липня
Вар’єте "Рояль", імпровізація без цензури та вистави для дорослих: липневі вечори у Caribbean Club
Новини компаній
13:00
4 липня
16:05
3 липня
Макс Бородін дасть сольний концерт просто неба
Новини компаній
11:00
3 липня
Оголошення
13:15, 2 липня
17:28, 4 липня
86
17:28, 4 липня
48
live comments feed...