
08:00, 24 грудня 2016 р.
Увага! Традиційний продуктовий ярмарок відмінено!
Багато броварчан планували відвідати продуктовий ярмарок, аби запастися провізією на новорічні свята. Вже цієї суботи жителі Броварів та гості міста хотіли поринути у справжню святкову метушню.
Розпорядження щодо проведення останнього в цьому році ярмарку надав міський голова Ігор Сапожко. Згідно із цим розпорядженням, ярмарок мав відбутися 24 грудня з 8:00 до 15:00 на бульварі Незалежності. На меті ярмарку було забезпечення місцевих жителів продуктами харчування, сільськогосподарськими продуктами та непродовольчими товарами.
Але вчора, 23 грудня, на офіційному сайті Броварської міської ради з’явилося нове розпорядження, в якому зазначалося, що попередній наказ міського голови скасовується. Це означає, що передноворічний ярмарок за невідомих причин не відбудеться.
Чи отримають можливість броварчани та гості міста відвідати останній в цьому році традиційний ярмарок – поки невідомо. Сподіваємося, що перед святами місцевими властями буде організована друга спроба організації броварського ярмарку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Parfeniuk дасть концерт на даху
Новини компаній
09:30
Вчора
10:00
26 червня
19:00
23 червня
14:13
23 червня
ТОП новини
Оголошення
13:54, 24 червня
10:33, 17 червня
15:47, 18 червня
live comments feed...