• Головна
  • В Броварах пройшла сесія міськради: затвердили бюджет міста та узгодили гострі питання
17:00, 23 грудня 2016 р.

В Броварах пройшла сесія міськради: затвердили бюджет міста та узгодили гострі питання

Вчора, 22 грудня, в Броварах пройшла позачергова сесія міської ради VII скликання.

Депутатами були ухвалені основні питання повістки дня. Наприклад, був затверджений бюджет Броварів на 2017 рік, сума загального доходу якого складає 951561,0 тис. грн., видатки – 951562,0 тис. грн. Розглянули та прийняли до дії ряд питань міського значення: підтримка місцевих ЗМІ, нововведення в освітній та навчальній галузях, розвиток міста. Також депутатами були узгоджені декілька програм: «Громадський бюджет в місті Бровари на 2017-2020 роки», «Про затвердження програми капітального ремонту, утримання об’єктів житлового фонду та благоустрою м. Бровари на 2017-2021 роки». Всього під час сесії були прийняті 32 рішення.

Також було прийняте рішення щодо дострокового припинення  депутатських повноважень Дяченко А. О. і Василенка А. П. відповідно до поданих ними заяв.

Також стало відомо, що це не остання сесія міськради у цьому році – до новорічних свят депутати ще раз зустрінуться для узгодження кошторису, бюджетних витрат та програм міста.  Про це заявив міський голова Ігор Сапожко. Поки  точної дати зустрічі немає – будемо чекати на відповідне розпорядження міського голови.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджет #сесія #депутати #міськарада
Оголошення
live comments feed...