• Головна
  • Компанія «Альянс Новобуд» подарує Броварам новий парк
18:25, 23 грудня 2016 р.

Компанія «Альянс Новобуд» подарує Броварам новий парк

Ще кілька десятиліть назад наші міста радували око численними парками, скверами, затишними дворами з доглянутими клумбами, великою кількістю дерев і кущів. На жаль, сучасні забудовники не часто балують мешканців нових мікрорайонів зеленими насадженнями. Але, на щастя, з цього правила є винятки.

У Броварах з'явиться новий парк

На загальному тлі приклади соціально відповідальної діяльності компаній-забудовників приємно дивують. Хоча варто визнати, відбувається це не так часто, як хотілося б. Тому можна тільки порадіти за броварчан, яким, схоже, дуже пощастило. Справа в тому, що місцевий забудовник – компанія «АльянсНовобуд» – на відміну від багатьох своїх колег по цеху, питаннями соціальної відповідальності не нехтує. Поряд з основними проектами «альянсовці» беруть активну участь у соціальному будівництві: за свій рахунок будують нові дороги, ініціюють проектування та прокладання нових комунальних мереж, нещодавно подарували місту новий дитячий садок. А зараз компанія готується створити в місті новий парк.

Ліс не постраждає

Основою майбутнього парку стане зелений масив у районі вулиці Василя Симоненка. Витрати з проектування та створення компанія повністю бере на себе. Водночас реалізувати проект «АльянсНовобуд» планує в тісному співробітництві з міською владою та з урахуванням суспільної думки. «Цебуде загальноміський культурний об'єкт, – розповів директор «Альянс Новобуд» Сергій Караванський. – Тому всі дії ми погоджуватимемо з місцевою владою у встановленому законом порядку».

Бондаренко Тетяна Іванівна

"Мені дивно чути, що група людей, які не мають стосунку до цього мікрорайону й нашого «Лісового кварталу», де в мене квартира у власності, вирішує долю території за нас. Я підтримую таке будівництво. І певна, що насамперед ми повинні вирішувати, який проект треба реалізовувати, а який – ні. Ми за парк!"

У компанії запевняють: турбуватися про долю існуючих зелених насаджень не треба. Дерева під час будівництва парку будуть максимально збережені.

«У процесі розробки проекту ми враховували дрібні деталі, аж до стежок, якими звикли користуватися жителі мікрорайону, – повідомив Сергій Караванський. – І, звичайно, ми максимально збережемо зелені насадження на території парку.Відповідно до проекту доріжки будуть прокладені так, щоб внести в існуючий ландшафт лише мінімальні зміни».

Велодоріжки, бадмінтон і альтанка

Майбутній парк розкинеться на площі близько 4 га. Це буде не просто паркова зона. На її території розташуються кілька об'єктів для активного відпочинку, зокрема, дитячі майданчики, майданчик для гри в бадмінтон, а також окрема зона для проведення культурно-масових заходів. Не забули і про любителів велосипедних прогулянок: спеціально для них у сквері обладнають комфортабельні доріжки. Загальна площа велодоріжок разом із площею спортивних майданчиків складатиме 3650 кв. м. До речі, для зручності власників велосипедів у парку передбачили й зону для велопарковки.

Архітектори подбали також про естетичну складову проекту. Родзинкою майбутнього парку, за їхнім задумом, стане «сухий» струмок із містком. Подібна деталь ландшафтно-паркової архітектури у Броварах з'явиться вперше і напевно згодом стане вкрай популярною серед жителів міста. Також ансамбль планується доповнити витонченою альтанкою, у якій відвідувачі парку зможуть приємно проводити час, а заразом зробити фото на пам'ять. Не забули розробники проекту і про таку пікантну, але важливу складову, як комфортні санвузли, яких, до речі, у громадських місцях Броварів практично немає.

Тепер залишається тільки чекати, поки на карті міста з'явиться новий упоряджений, а головне – екологічний зелений об'єкт. Судячи з результатів попередніх проектів, реалізованих «Альянс Новобуд», можна не сумніватися, що майбутній парк радуватиме жителів Броварів і стане одним з улюблених місць для прогулянок і відпочинку. А враховуючи надійну репутацію компанії, про збереження зелених насаджень хвилюватися також не слід.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#парк #зонавідпочинку #Велодоріжки #бадмінтон #альтанка #альянсновобуд
Оголошення
live comments feed...